O společnosti
/O společnosti

Jsme
Capacita

O společnosti

O nás

Již bezmála 10 let měníme svět IT a trhu práce k lepšímu. Působíme na straně firem i IT odborníků a vytváříme ideální podmínky na obou stranách.

Lidé

Capacita je o lidech a pro lidi. Lidé jsou to nejcennější, co každá firma má, a tak k tomu také přistupujeme.

Důvěra

Víme, že důvěra je křehká. Proto děláme vše pro to, abychom ji nikdy neztratili. Důvěra je základ dlouhodobých vztahů, které budujeme jak s našimi klienty, tak se zaměstnanci.

Zkušenosti

Naše práce se opírá o reálné zkušenosti, které každý člen týmu s sebou přináší. Zároveň si ceníme zkušeností našich zákazníků, protože nás obohacují. Sdílení zkušeností je pro nás to nejlepší cestou rozvoje.

Technologie

Žijeme v době digitální transformace, takže držet krok s novými technologiemi je v našem oboru podnikání nutností a samozřejmostí. Je to pro nás zkrátka „level up“.

Inovace

Nápady a podněty jsou to, co hýbe světem. Nebojíme se zkoušet nové cesty, které nám a našim klientům pomáhají posouvat se vpřed.

Profesionalita

Základem našeho přístupu je korektnost a odbornost. Plníme dané sliby a vážíme si času našich klientů. Proto je naším cílem maximální relevantnost našich služeb k jejich potřebám.

Naše zaměření

/01
Vývoj a testování software
/02
Analýza a Architektura
/03
Administrace HW/SW
/04
Informační bezpečnost
/05
Management a projektové řízení
/06
Digitální marketing

Capacita je spojení dvou partnerů

2014
Společnosti Flowenta s.r.o. a CV Relevant s.r.o. spolupracovaly už od roku 2014 ve službách, které se navzájem doplňují.
2018
Na začátku roku 2018 jsme se rozhodli, že chceme naši práci dělat ještě lépe. Zúročit zkušenosti ze všech oblastí našeho působení a z vlastní IT praxe, vybudovat silnější tým a poskytovat komplexnější, ale i nové služby, které na trhu chybí. Tak vznikla Capacita…

Klíčoví lidé

Jiří Soljak
“Je to skvělý pocit, když jdete po chodbě klienta, kde na vás mávnou desítky “vašich” lidí.”
Působil v řadě mezinárodních i lokálních ICT společností od technických a vývojových pozic přes konzultační a obchodní a později i ve vrcholovém managementu ... v pozicích odpovědných za obchodní rozvoj, řízení realizací a lidské zdroje.

„Stále se cítím předně jako konzultant, věci potřebuji rozumět“.

Ve své kompetenci se dále věnuje strategickému poradenství řízení společností, týmovému a individuálnímu koučování. V letech 2015-2018 byl členem vedení Evropské rady pro mentoring a coaching.
Načíst více
Petr Prokša
“Začínáme tam, kde to ostatní vzdávají.”
Jeho zkušenosti spočívají zejména v 10leté praxi v několika mezinárodních bankovních institucích; v oblasti přímého bankovnictví ... zastával roli vedoucího divize Electronic Services a zodpovídal za oblast přímého bankovnictví. Působil také na několika dalších manažerských pozicích, včetně odpovědnosti za lidské zdroje. Vedl řadu rozsáhlých projektů, např. bankovní rebranding v oblasti IT.

Jako headhunter se zaměřením na Executive search a IT pozice získával praxi od roku 2006.

Dosáhl Certificate in Management of MBA na Brno Business School, pod záštitou Nottingham Trend University.
Načíst více
Kamil B.
senior Oracle PL/SQL Developer, freelancer

“Poskytli mi zajímavé srovnání vlastních zkušeností se zkušenostmi z dlouholeté praxe”

Při hledání uplatnění v Praze bylo pro mě jednání ze strany společnosti Capacita příjemnou změnou. Osobní pohovor probíhal věcně k oboru, přátelsky a s osobním přístupem. Společnost Capacita mi zprostředkovala práci na zajímavém projektu, pomohla mi cennými radami a ulehčila začátek podnikání.
Milan S.
CTO - Global Solution Hub

“Zkrátka – worth the money”

Služeb firmy Capacita jsme využili v oblasti recruitmentu opakovaně. Perfektní pochopení role a technických požadavků, cílené vyhledávání a prezentace vhodných kandidátů včetně osobnostních profilů, přičemž většina obyčejně postoupila na short list a nezřídka byl vítězný kandidát doporučen právě společností Capacita.
Aleš P.
Server Infrastructure Specialist

“Ačkoliv jsem dal přednost jiné nabídce, zkušenost ve mně zanechala velmi pozitivní dojem”

Rád bych poděkoval společnosti Capacita za opravdu lidský přístup a ochotu pomoci. Jsem velice rád, že jsou u nás i lidé, kteří dokáží naslouchat druhým.
Martin. S
CIO (EMEA) - Global Technology Vendor

“Two Words (Openness and Trust) ”

...these can define my past and current experience with Capacita. I also appreciate their personalized approach in the search for suitable candidates for my international teams, which required both business and technical acumen for successful accomplishment. I am looking forward to their continuous addressing of our future challenges.
Dominik M.
Frontend Developer

“New Start in New Country”

Capacita has helped me with everything. To get a freelancer license, an office address, and insurance. I know I can always count on them.
Mike G.
Staffing Manager - Global Financial Group

“Capacita posiluje potenciál naší značky”

Na současném, konkurencí nabitém trhu práce, kde malé detaily znamenají významné rozdíly, je Capacita partnerem, který z dlouhodobého hlediska posiluje potenciál naší značky. Flexibilita, ochota, schopnost poskytovat komplexní přehled o kandidátech a vysoká profesionalita - to je kombinace, která zaručuje, že spolupráce s Capacita přináší výsledky.
Josef Z.
PHP konzultant Praha

“Profesionalita a spokojenost klientů jsou pro ně na prvním místě”

Poprvé mi Capacita našla pozici vývojáře v urgentním termínu a později jsem se na ně obrátil a dostal nabídku s výrazně zajímavějším platovým ohodnocením, do firmy, ve které jsem dodnes.
Zdenek S.
Head of System Integration – Global IT Solution Center

“The work of the Capacita team has been high-calibre for me.”

They were able to find us the best IT talents and senior experts I had ever had as well as the right people for the right positions through deep understanding of technologies, my needs, my team needs & behaviour and our culture. Capacita also took care of the talents from the first contact through the complete recruitment process and helped us to attract them.
Lukáš N.
Infrastructure Architect

“Už se zase těším na nový start”

Zaměstnání je místo, ve kterém trávíme velkou část života a pokud nejsme spokojeni, je potřeba s tím něco dělat. Nabídka společnosti Capacita, kterou jsem dostal, byla po všech stránkách - od náplně práce až k finančnímu ohodnocení – skvělá!
Lubomír J.
Managing Director

“Capacita nám umožňuje efektivně najít ty nejkvalitnější zaměstnance”

Protože většina ostatních firem se v ČR již tou dobou na poli energetiky etablovala, byli jsme nuceni si urychleně vytvořit síť spolehlivých partnerů a nadprůměrně efektivních dodavatelů. Firma Capacita je jedním z nich. Umožňuje nám efektivně najít ty nejkvalitnější zaměstnance a začlenit je do našeho kolektivu.
Pavlin Z.
Java Architect

“Unbelievable! These guys have great business sense and work really hard.”

They helped me negotiate and finalize the contract in less than a week from the first touch. They work without wasting your time. The service and after contract support they provide by far exceeds the basic HR agent-IT contractor relation. True relations, not a database of “dead souls”. No doubt who to call when looking for a new challenge.
Zdeněk Č.
Head of Application Development – nadnárodní bankovní instituce

“Dlouho jsme se snažili obsadit v IT poměrně úzkoprofilovou pozici ”

Přes poměrně intenzivní spolupráci s agenturami a hledání vlastními silami jsme nedokázali najít téměř žádného kandidáta s požadovaným profilem. Společnost Capacita nám dokázala v krátké době dodat velmi relevantní seznam i s kvalitním hodnocením nalezených uchazečů.
Daniela
Sap SRM/MM Consultant - Global Technology Vendor

“Díky společnosti Capacita jsem dostala práci snů”

Capacita mi pomohla dostat se na pozici, o které se mi předtím ani nesnilo. Díky ní jsem dostala práci snů.
Lukáš C.
Sales Director - globální technologická společnost

“Velmi rychle pochopili naše potřeby a požadavky”

Spolupráce se společností Capacita je pro mne velmi pozitivní především díky tomu, že opravdu velmi rychle pochopili naše potřeby a požadavky, které hledaní kandidáti musí splňovat. Díky tomu se opravdu rychle dařilo nalézt ty kandidáty, kteří splňovali naše představy.
Pavel Z.
Senior Developer .NET, Oracle, Praha

“Velmi profesionální přístup”

Získal jsem zajímavou práci v nadnárodní finanční instituci za velmi výhodných finančních podmínek. Spolupráci se společností Capacita můžu určitě doporučit
Radka K.
HR Manager - nadnárodní obchodní řetězec

“Kandidáti byli vždy vybaveni relevantními informacemi”

Díky velice profesionálnímu a aktivnímu přístupu společnosti Capacita jsme našli hned několik ideálních kandidátů. Úspěšnost doporučených kandidátů je pro nás jasným ukazatelem, že kandidáti byli vybráni s velkou pečlivostí a před pohovorem u nás byli vybaveni relevantními informacemi o pozici i o naší společnosti.
Marek H.
Information Security specialist - Global Delivery Center

“Zakoncenie celeho procesu najdenim super pozicie”

Moja skusenost so spolocnostou Capacita je mimoriadne pozitivna, kedy sa mi dostalo profesionalneho pristupu zo strany head huntera, vyborna komunikacia a zakoncenie celeho procesu najdenim super pozicie so super ohodnotenim. Odporucam.
Aneta T.
HR Specialist - globální banka

“Rychlost dodání, i když se často jedná o velmi náročné pozice”

Cením si kvality zaslaných kandidátů, ale také rychlosti jejich dodání, i když se často jedná o velmi náročné pozice, kde od jiných agentur nedostáváme žádné kandidáty. Komunikace je rychlá a efektivní. Nestalo se, že by přišel kandidát, který by nevěděl, o co se jedná, nebo jeho zájem byl nedostatečný.
Jiří K.
Global IT Category Manager

“Profesionální přístup, připravenost a nejlepší pracovní nabídky na trhu”

Spolupráce se společností Capacita byla úplně jiná než všechny moje dosavadní zkušenosti s personalisty.
Lenka K.
HR Specialista - nadnárodní obchodní řetězec

“Domnívám se, že je to nejlepší postup, jak najít vhodné kandidáty.”

Spolupráce se společností Capacita je velmi profesionální, příjemná a efektivní. Reporty o kandidátech jsou velmi precizní a podrobné. Oceňuji také snahu zjistit co nejvíce informací o naší společnosti, konkrétním týmu a způsobu práce. Domnívám se, že je to nejlepší postup, jak najít vhodné kandidáty.
Andrej R.
Investičná Banka - Hiring Manager i kandidát

“Absolutná špička na českom personálnom trhu”

Vždy som bol nadmieru spokojný s poskytovanými službami, vysokou mierou profesionality, ako aj skvelým ľudským prístupom.
Pavel F.
Business Development Manager - lokální poradenská společnost

“Nakonec pro nás bylo nejtěžší si vybrat toho nejlepšího uchazeče”

Díky nasazení a odbornosti konzultantů společnosti Capacita jsme byli schopni ve velice krátkém čase obsadit požadované pozice. Velkou předností je to, že Capacita dokážeí udělat velice dobře výběr vhodných kandidátů, kteří plně odpovídají zadaným požadavkům. Nakonec pro nás bylo nejtěžší si vybrat toho nejlepšího uchazeče, protože všichni doporučení kandidáti byli velice dobří.
Miroslav O.
Team Leader - Networking & Security - Global Technology Vendor

“Oceňuji profesionální a odborný přístup”

Spolupracoval jsem se společností Capacita již dvakrát při hledání zaměstnání. Na pracovním trhu je spousta personálních agentur, ale je těžké najít tu, která umí odhadnout vaše schopnosti, rozumí oboru, naslouchá vašim přáním a požadavkům, a na tomto základě vám najde adekvátní pracovní pozici.