Pro kandidáty a freelancery

Umíme pro Vás najít nového zaměstnavatele, ale i projekt. Zajímáme se. Ptáme se. Vyzvídáme. To proto, abychom dokázali co nejpřesněji zjistit, která firma je pro Vás ta pravá. Občas i oponujeme, sdílíme s Vámi naše know-how z trhu práce. Společně projdeme pozice/projekty, které jsou v souladu s Vaší představou. V konečné fázi si ale vybíráte Vy...

Pro kandidáty a freelancery
/01
Zajímá nás to, co chcete Vy.
/02
Dostáváte od nás informace, které v inzerátu nenajdete.
/03
Nechodíte na zbytečné pohovory.
/04
Vyjednáme za Vás ty nejlepší podmínky.
/05
Jsme s Vámi v kontaktu a informujeme Vás tak, jak slíbíme. Vždy.

Volné pozice a kontrakty


Všechny volné pozice a kontrakty44

Nevybrali jste si?

Sjednejte si s námi schůzku. Společně probereme to, co Vy chcete, a pomůžeme Vám rozhodnout se, jak se posunout dál. Level up!

Pro firmy

Naším cílem je propojit Vaši firmu s těmi nejlepšími IT experty. Pobavme se společně o tom, co potřebujete a koho hledáte. Mnozí z nás vzešli z oboru IT, proto rozumíme tomu, co nám říkáte. Na trhu práce působíme od roku 2010 a získané zkušenosti promítneme do naší vzájemné spolupráce...

Pro firmy
/01
/01 Nejste pro nás jen další firmou. Chceme Vás poznat do detailu.
/02
Máme společný cíl.
/03
Máme společný cíl.

Dostupní IT experti


Všichni dostupní IT experti

IT Recruitment / IT Outsourcing

Potřebujete zaměstnance do svých týmů nebo IT experty pro své projekty? Obě varianty umíme. Oslovíme ty nejlepší kapacity, nadchneme je a získáme pro Vás. Sami jsme se řadu let IT zabývali, proto víme, jak na to.

IT Agent

Sportovci, muzikanti nebo filmové hvězdy vědí proč mají agenta. Řeší za ně kontrakty, vyjednává honoráře a stará se, aby měli kvalitní přísun práce. My jsme se rozhodli, že je to něco, co chceme přinést i do světa IT. Vy jste také vytíženi svou prací, tak proč nemít svého agenta?

IT Outsourcing & Contracting

I vy můžete mít svého IT Agenta

Společně projdeme možnosti uplatnění na trhu a zajistíme Vám exkluzivní kontrakty a ty nejlepší podmínky!