/Služba

Osobní
IT Agent

/ Nejlepší podmínky - vyjednáme za vás!

/ Dostanete jen ty relevantní nabídky.

/ Společně dáme směr Vaší kariéře.

/ Kontraktoři i zaměstnanci.

Chci IT Agenta zdarma Chci IT Agenta zdarma

Osobní IT Agent od Capacity

Sportovci, muzikanti nebo filmové hvězdy vědí proč mají agenta. Řeší za ně kontrakty, vyjednává honoráře a stará se, aby měli kvalitní přísun práce.

My jsme se rozhodli, že je to něco, co chceme přinést i do světa IT. Vy jste také vytíženi svou prací, tak proč také nemít svého agenta?

Chci IT Agenta zdarma

Nejčastější otázky

Proč vůbec nějaký IT Agent?

Vadí vám hromady rádoby velmi lákavých pracovních nabídek, projektů a příležitostí?

Vadí vám záplava spamů, pozvánek či neustálé drnčení telefonu?

Vadí vám zoufalá forma prezentace a nekompetentnost lidí nabízejících tyto příležitosti?

Vadí vám, že vaše poptávka je rozesílána bez vašeho souhlasu na všechny strany?

Vadí vám, že vám nabízejí něco, co je jasné, že už dělat opravdu nechcete?

Vadí vám všechny ty přísliby, jak se určitě ozvou apod.?

Nám také.

Takto tedy ne!

Jak to tedy dělat lépe?

Víte, co se stane, když spojíte zkušeného ajťáka, hedhuntera, vrcholového manažera, personalistu, mentora a kouče? Tak to totiž děláme u nás a z toho důvodu věříme, že tato služba je v současnosti na našem trhu jedinečná.

Je založena především na odbornosti a širokém přehledu v oblasti informační technologií, znalosti IT trhu práce a příležitostí.

Služba IT agent nahlíží na proces náboru či zapojení do projektů naprosto odlišným přístupem od běžné praxe na trhu. Zabývá se veškerými aspekty nabídky, poptávky i cenotvorby, ale taktéž reálnosti budoucího uplatnění. Pracuje i s osobní a filozofickou rovinou jako je talent, motivace, smysl či obavy v jednotlivých pracovních výzvách a křižovatkách.

Služba IT agent nahlíží na proces náboru či zapojení do projektů naprosto odlišným přístupem od běžné praxe na trhu. Zabývá se veškerými aspekty nabídky, poptávky i cenotvorby, ale taktéž reálnosti budoucího uplatnění. Pracuje i s osobní a filozofickou rovinou jako je talent, motivace, smysl či obavy v jednotlivých pracovních výzvách a křižovatkách.

Zakladatelé společnosti přinášejí letitou IT praxi od technických a vývojářských rolí až po vysoké manažerské pozice. Na základě těchto zkušeností pak stojí nejen služba IT agent, ale celá společnost. Prověřená spolupráce a profesní vazby sahají napříč různorodým spektrem technologických týmů od středních přes velké až po nadnárodní společnosti.

Jsou snad u vás všichni Agenti IT odborníky?

Tohle je věc, na kterou je férové zcela otevřeně odpovědět.

Všichni z našich Agentů kovaní ajťáci určitě nejsou a nikdy nebudou, tak jako vy nebudete pravděpodobně mít nikdy takový přehled o trhu a projektech. Jsou ale v častém kontaktu s klienty, znají jejich potřeby a mají tak větší prostor pro vyjednání podmínek za vás. A vezměte jed na to, že váš profil a vaše požadavky budou umět dobře technicky posoudit – máme to tak u nás zařízeno. A když něco vědět nebudou, přiznají vám to. Co ale budou vždy poctivě dělat, je naslouchat, co opravdu chcete, a neobtěžovat vás pak něčím, o co nestojíte. Stejně tak, nebudou-li mít pro vás odpovídající nabídku, na rovinu vám to řeknou. A udělají vše pro to, aby ji zajistili.

Kolik stojí služba IT agent?

Služba IT agent je pro vás zdarma. Chceme-li v takto náročné branži uspět, musíme dělat naši práci na špičkové úrovni, a to se neobejde bez vás a vzájemné spolupráce. Bez nadsázky se tak jedná se o vzájemnou symbiózu, spojení vaší a naší síly. Zpoplatněnou výjimkou mohou být další nadstavbové a návazné služby jako kariérní mentoring, typologický screening či coaching. To ale záleží na vás, zda o takové služby, které vás samozřejmě mohou zase posunout dále, budete mít zájem. Nikdo vám je určitě ale nebude vnucovat.

Je služba nabízena jen pro kontraktory nebo i zaměstnance?

Službu IT agent může využít jak kontraktor, tak člověk v zaměstnaneckém poměru.

Zavazuje mě tato služba k něčemu?

Využití služby IT agent nezavazuje k ničemu. Není důvodu. Chceme, abyste se k nám vraceli, a to se stane, jen když ve vás zůstane právě ta dobrá zkušenost.

Usnadní mi to ještě nějak život?

Poskytneme vám také administrativní a právní podporu od zařízení IČ či sídla firmy, přes účetní a daňový servis, nebo to za vás také vše kompletně vyběháme.

Součástí nadstavbových služeb je také poradenství na profesních křižovatkách, pomoc při orientaci v obtížných situacích na pracovišti apod. Podobně můžeme spolu s vámi projít procesem outplacementu – účinné pomoci v obtížné životní situaci, jakou je ztráta zaměstnání. A také můžete získat určité bonusy a benefity.

I vy můžete mít svého osobního agenta

Společně projdeme možnosti uplatnění na trhu a zajistíme vám exkluzivní kontrakty a ty nejlepší podmínky!

Miroslav O.
Team Leader - Networking & Security - Global Technology Vendor

Oceňuji profesionální a odborný přístup

Spolupracoval jsem se společností Capacita již dvakrát při hledání zaměstnání. Na pracovním trhu je spousta personálních agentur, ale je těžké najít tu, která umí odhadnout vaše schopnosti, rozumí oboru, naslouchá vašim přáním a požadavkům, a na tomto základě vám najde adekvátní pracovní pozici.

Pavel F.
Business Development Manager - lokální poradenská společnost

Nakonec pro nás bylo nejtěžší si vybrat toho nejlepšího uchazeče

Díky nasazení a odbornosti konzultantů společnosti Capacita jsme byli schopni ve velice krátkém čase obsadit požadované pozice. Velkou předností je to, že Capacita dokážeí udělat velice dobře výběr vhodných kandidátů, kteří plně odpovídají zadaným požadavkům. Nakonec pro nás bylo nejtěžší si vybrat toho nejlepšího uchazeče, protože všichni doporučení kandidáti byli velice dobří.

Andrej R.
Investičná Banka - Hiring Manager i kandidát

Absolutná špička na českom personálnom trhu

Vždy som bol nadmieru spokojný s poskytovanými službami, vysokou mierou profesionality, ako aj skvelým ľudským prístupom.

Lenka K.
HR Specialista - nadnárodní obchodní řetězec

Domnívám se, že je to nejlepší postup, jak najít vhodné kandidáty.

Spolupráce se společností Capacita je velmi profesionální, příjemná a efektivní. Reporty o kandidátech jsou velmi precizní a podrobné. Oceňuji také snahu zjistit co nejvíce informací o naší společnosti, konkrétním týmu a způsobu práce. Domnívám se, že je to nejlepší postup, jak najít vhodné kandidáty.

Jiří K.
Global IT Category Manager

Profesionální přístup, připravenost a nejlepší pracovní nabídky na trhu

Spolupráce se společností Capacita byla úplně jiná než všechny moje dosavadní zkušenosti s personalisty.

Aneta T.
HR Specialist - globální banka

Rychlost dodání, i když se často jedná o velmi náročné pozice

Cením si kvality zaslaných kandidátů, ale také rychlosti jejich dodání, i když se často jedná o velmi náročné pozice, kde od jiných agentur nedostáváme žádné kandidáty. Komunikace je rychlá a efektivní. Nestalo se, že by přišel kandidát, který by nevěděl, o co se jedná, nebo jeho zájem byl nedostatečný.

Marek H.
Information Security specialist - Global Delivery Center

Zakoncenie celeho procesu najdenim super pozicie

Moja skusenost so spolocnostou Capacita je mimoriadne pozitivna, kedy sa mi dostalo profesionalneho pristupu zo strany head huntera, vyborna komunikacia a zakoncenie celeho procesu najdenim super pozicie so super ohodnotenim. Odporucam.

Radka K.
HR Manager - nadnárodní obchodní řetězec

Kandidáti byli vždy vybaveni relevantními informacemi

Díky velice profesionálnímu a aktivnímu přístupu společnosti Capacita jsme našli hned několik ideálních kandidátů. Úspěšnost doporučených kandidátů je pro nás jasným ukazatelem, že kandidáti byli vybráni s velkou pečlivostí a před pohovorem u nás byli vybaveni relevantními informacemi o pozici i o naší společnosti.

Pavel Z.
Senior Developer .NET, Oracle, Praha

Velmi profesionální přístup

Získal jsem zajímavou práci v nadnárodní finanční instituci za velmi výhodných finančních podmínek. Spolupráci se společností Capacita můžu určitě doporučit

Lukáš C.
Sales Director - globální technologická společnost

Velmi rychle pochopili naše potřeby a požadavky

Spolupráce se společností Capacita je pro mne velmi pozitivní především díky tomu, že opravdu velmi rychle pochopili naše potřeby a požadavky, které hledaní kandidáti musí splňovat. Díky tomu se opravdu rychle dařilo nalézt ty kandidáty, kteří splňovali naše představy.

Daniela
Sap SRM/MM Consultant - Global Technology Vendor

Díky společnosti Capacita jsem dostala práci snů

Capacita mi pomohla dostat se na pozici, o které se mi předtím ani nesnilo. Díky ní jsem dostala práci snů.

Zdeněk Č.
Head of Application Development – nadnárodní bankovní instituce

Dlouho jsme se snažili obsadit v IT poměrně úzkoprofilovou pozici

Přes poměrně intenzivní spolupráci s agenturami a hledání vlastními silami jsme nedokázali najít téměř žádného kandidáta s požadovaným profilem. Společnost Capacita nám dokázala v krátké době dodat velmi relevantní seznam i s kvalitním hodnocením nalezených uchazečů.

Pavlin Z.
Java Architect

Unbelievable! These guys have great business sense and work really hard.

They helped me negotiate and finalize the contract in less than a week from the first touch. They work without wasting your time. The service and after contract support they provide by far exceeds the basic HR agent-IT contractor relation. True relations, not a database of “dead souls”. No doubt who to call when looking for a new challenge.

Lubomír J.
Managing Director

Capacita nám umožňuje efektivně najít ty nejkvalitnější zaměstnance

Protože většina ostatních firem se v ČR již tou dobou na poli energetiky etablovala, byli jsme nuceni si urychleně vytvořit síť spolehlivých partnerů a nadprůměrně efektivních dodavatelů. Firma Capacita je jedním z nich. Umožňuje nám efektivně najít ty nejkvalitnější zaměstnance a začlenit je do našeho kolektivu.

Lukáš N.
Infrastructure Architect

Už se zase těším na nový start

Zaměstnání je místo, ve kterém trávíme velkou část života a pokud nejsme spokojeni, je potřeba s tím něco dělat. Nabídka společnosti Capacita, kterou jsem dostal, byla po všech stránkách – od náplně práce až k finančnímu ohodnocení – skvělá!

Zdenek S.
Head of System Integration – Global IT Solution Center

The work of the Capacita team has been high-calibre for me.

They were able to find us the best IT talents and senior experts I had ever had as well as the right people for the right positions through deep understanding of technologies, my needs, my team needs & behaviour and our culture. Capacita also took care of the talents from the first contact through the complete recruitment process and helped us to attract them.

Josef Z.
PHP konzultant Praha

Profesionalita a spokojenost klientů jsou pro ně na prvním místě

Poprvé mi Capacita našla pozici vývojáře v urgentním termínu a později jsem se na ně obrátil a dostal nabídku s výrazně zajímavějším platovým ohodnocením, do firmy, ve které jsem dodnes.

Mike G.
Staffing Manager - Global Financial Group

Capacita posiluje potenciál naší značky

Na současném, konkurencí nabitém trhu práce, kde malé detaily znamenají významné rozdíly, je Capacita partnerem, který z dlouhodobého hlediska posiluje potenciál naší značky. Flexibilita, ochota, schopnost poskytovat komplexní přehled o kandidátech a vysoká profesionalita – to je kombinace, která zaručuje, že spolupráce s Capacita přináší výsledky.

Dominik M.
Dominik M.

New Start in New Country

Capacita has helped me with everything. To get a freelancer license, an office address, and insurance. I know I can always count on them.

Martin. S
CIO (EMEA) - Global Technology Vendor

Two Words (Openness and Trust)

…these can define my past and current experience with Capacita. I also appreciate their personalized approach in the search for suitable candidates for my international teams, which required both business and technical acumen for successful accomplishment. I am looking forward to their continuous addressing of our future challenges.

Aleš P.
Server Infrastructure Specialist

Ačkoliv jsem dal přednost jiné nabídce, zkušenost ve mně zanechala velmi pozitivní dojem

Rád bych poděkoval společnosti Capacita za opravdu lidský přístup a ochotu pomoci. Jsem velice rád, že jsou u nás i lidé, kteří dokáží naslouchat druhým.

Milan S.
CTO - Global Solution Hub

Zkrátka – worth the money

Služeb firmy Capacita jsme využili v oblasti recruitmentu opakovaně. Perfektní pochopení role a technických požadavků, cílené vyhledávání a prezentace vhodných kandidátů včetně osobnostních profilů, přičemž většina obyčejně postoupila na short list a nezřídka byl vítězný kandidát doporučen právě společností Capacita.

Kamil B.
senior Oracle PL/SQL Developer, freelancer

Poskytli mi zajímavé srovnání vlastních zkušeností se zkušenostmi z dlouholeté praxe

Při hledání uplatnění v Praze bylo pro mě jednání ze strany společnosti Capacita příjemnou změnou. Osobní pohovor probíhal věcně k oboru, přátelsky a s osobním přístupem. Společnost Capacita mi zprostředkovala práci na zajímavém projektu, pomohla mi cennými radami a ulehčila začátek podnikání.

I vy můžete mít svého osobního agenta

Společně projdeme možnosti uplatnění na trhu a zajistíme vám exkluzivní kontrakty a ty nejlepší podmínky!