/Služby

Pro kandidáty
a freelancery

Co umíme

Umíme pro Vás najít nového zaměstnavatele, ale i projekt. Zajímáme se. Ptáme se. Vyzvídáme. To proto, abychom dokázali co nejpřesněji zjistit, která firma je pro Vás ta pravá. Občas i oponujeme sdílíme s Vámi naše know-how z trhu práce. Společně projdeme pozice/projekty, které jsou v souladu s Vaší představou. V konečné fázi si ale vybíráte vy! Umíme říct slova jako „nevím“ a „nemám“. Pokud nevíme, tak zjistíme. Pokud nemáme, neznamená to, že se to brzy nezmění. Chceme s Vámi být dlouhodobě v kontaktu právě proto, že již zítra se může objevit přesně to, co vy chcete.

IT Outsourcing & Contracting

Na maximum

Firmy, o kterých s Vámi mluvíme, dobře známe. Komunikujeme přímo s hiring managery tak, abychom vám mohli poskytnout maximum informací o práci samotné, ale také o projektech, firemní kultuře a lidech, kteří se mohou stát Vaším šéfem nebo kolegou. Zkrátka to, co v inzerátu nikdy nemůžete najít. Díky osobním vazbám, které máme u našich klientů jsme schopni Vám představit i pozice, o kterých se na běžném trhu práce nedozvíte. A jdeme ještě dál! Stejně jako my, tak i naši klienti si cení kvalitních kandidátů, proto Vám můžeme vytvářet pracovní nabídky přímo na míru.

IT Outsourcing & Contracting
/01
Zajímá nás to, co chcete Vy.
/02
Dostáváte od nás informace, které v inzerátu nenajdete.
/03
Nechodíte na zbytečné pohovory.
/04
Vyjednáme za Vás ty nejlepší podmínky.
/05
Jsme s Vámi v kontaktu a informujeme Vás tak, jak slíbíme. Vždy.

Hledáte nové uplatnění?
Podívejte se na aktuální volné pozice a kontrakty.


Všechny volné pozice a kontrakty44

Nevybrali jste si?

Potkejme se. Společně vše probereme a pomůžeme Vám rozhodnout se, jak se posunout dál. Level up!

IT Agent

Sportovci, muzikanti nebo filmové hvězdy vědí proč mají agenta. Řeší za ně kontrakty, vyjednává honoráře a stará se, aby měli kvalitní přísun práce. My jsme se rozhodli, že je to něco, co chceme přinést i do světa IT. Vy jste také vytíženi svou prací, tak proč nemít svého agenta?

IT Outsourcing & Contracting

I vy můžete mít svého IT Agenta

Společně projdeme možnosti uplatnění na trhu a zajistíme Vám exkluzivní kontrakty a ty nejlepší podmínky!